Zapamatovat
Ivan Matouš
Affiliate manager
605549795 imatous@empatia.cz
Obchodní podmínky
<!DOCTYPE html> <html> <head> </head> <body>

Vítáme vás v Partnerském provizním programu Empatia (PPPE)

Partnerský provizní program Empatia

POKUD JSI ZDE POPRVÉ, PŘEČTI SI NEJDŘÍVE DŮKLADNĚ "Jak PPPE funguje" DOLE NA TÉTO STRÁNCE!!


 

STÁLE MŮŽETE PROPAGOVAT průběžně probíhající kampaně:

 

KNIHA Žena je láska

 Kniha Žena je láska

 

KNIHA Základy celostního zdraví

 Kniha Základy celostního zdraví

 

Základy celostního zdraví

 

Odpustit je láska

 

Soužít je láska

 

Tolerovat je láska

 

Radovat se je láska

 

Přijímat je láska

 


 

Všechny probíhající kampaně jsou součástí naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, na jejímž uskutečnění se můžete podílet. Mnoha lidem pomůžete zkvalitnit život a sobě přinést dlouhodobě zajímavé příjmy.

 


 

Jak tedy PPP funguje?

Hlavním smyslem Partnerského Provizního Programu (PPP) je znásobení možností, tedy dostat co nejvíce užitečných informací k co největšímu počtu lidí. K čím většímu množství lidí se dostanou, tím je větší šance, že někomu pomohou! Pojďte nám v tom pomoci a získejte tím i zajímavé odměny!

Partnerského programu se můžete zúčastnit tím, že akce a/nebo produkty, zařazené do PPP, doporučujete online na svém webu, v e-mailech na svou databázi kontaktů a na sociálních sítích. Většinou ve formě bannerů a odkazů, které od nás dostanete ke každé kampani připravené.

Pokud se díky Vám někdo zaregistruje do placené kampaně a za akci nebo produkt zaplatí, získáte za to provizi. Někdy mohou být odměny stanovené i za určitý počet kliknutí na banner nebo odkaz.

Provizní podmínky jsou vždy součástí jednotlivé vyhlášené kampaně, stejně jako materiály, které k ní budete mít možnost použít. Provize za jednu transakci mohou být v řádu desítek, stovek i tisíců Kč. Záleži na jejich druhu a dalších okolnostech. Všechny informace partner zjistí na svém profilu v PPP.

Partner se může zúčastnit kterékoliv kampaně jak dlouho chce (nekteré mohou být časově omezené, jiné neomezené). Provize se sčítají za všechny kampaně, kterých se partner zúčastňuje a za všechny jím doporučené kontakty. Vyhodnocování a účtování probíhá jednou měsíčně. Je stanoveno výplatní minimum 500 Kč.

Jako odměnu za vstup do našeho PPP obdržíte už při zaregistrování bonus 100 Kč!

Než se zapojíte do PPP, seznamte se s Obchodními podmínkami Partnerského provizního programu.

Tímto partnerským programem zajišťujeme, kampaně pro všechny naše programy, kde je affilprogram nastavený. Najdete je na webu Akademie celostního zdraví.

Možná Vás zajímá, jak se dozvíme, že konkrétní člověk přišel právě od Vás?
Při registraci do partnerského programu, obdržíte svůj unikátní partnerský kód. Tento kód bude součástí odkazů a bannerů, které najdete na vašem profilu, a které budete umísťovat na svůj web, do e-mailových zpráv a sociálních sítí. Pokud na něj určitý člověk klikne, systém rozpozná, že to byl odkaz od Vás.

Stručně řečeno…
Získáte unikátní odkazy a ty budete propagovat. Systém se již postará o to, aby lidé, kteří klikli na Vaše odkazy, byli vedeni jako lidé doporučení Vámi.

Jak na to?
Podíveje se, jak se do PPP zaregistrovat a jak s ním pracovat.

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/xKwcCBCPbTM?rel=0" width="740" height="417" frameborder="0"></iframe>

Informace o registraci do PPP i další informace o systému pro jeho správu si můžete také přečíst v Návodu Jak procovat s PPP.

Zde najdete návod Jak efektivně propagovat.

Pokud budete mít dále nějaké otázky, nejasnosti, nebo se budete chtít třeba podělit o své dojmy a úspěchy, kontaktujte mě. Nejsnadněji na e-mail partner@empatia.cz

Těšíme se na všestraně výhodnou spolupráci.

Ivan Matouš

Váš affiliate manager empatia.cz

</body> </html>